پاورپوینت قرار کفالت چیست | achieve | 11330

محقق گرامی سلام و عرض ادب. تنها راه برای دانلود پاورپوینت قرار کفالت چیست کلیک کردن بر روی دکمه دانلود است. پس همین الان دست به کار شوید و برای خرید اقدام کنید. موفق و موید باشید. نکته: بسیاری از کاربران اولین بار است که پرداخت اینترنتی دارند و نمی دانند برای این منظور به چه اطلاعاتی از کارت نیاز دارند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید با ما از طریق تلگرام تماس بگیرید تا مشکلتون رو حل کنیم.

درویش نشناخت نیز‬ ‫مهانی‬ ‫ساز‬ ‫بیاراست پاورپوینت قرار کفالت چیست چون بوستان خان خویش‬ ‫که‬ ‫بودند‬ پاورپوینت قرار کفالت چیست ‫گردن‬ ‫فراز‬ ‫مهان را همه کرد پاورپوینت قرار کفالت چیست مهمان خویش‬ ‫‪56‬‬ ‬‬ ‫پس‬ ‫وزان‬ پاورپوینت قرار کفالت چیست ‫گنجها‬ ‫همان‬ ‫در‬ ‫گشادن‬ ‫همان‬ ‫همه‬ پاورپوینت قرار کفالت چیست ‫گنج‬ ‫گنج‬ ‫را‬ ‫جامه‬ ‫و‬ ‫خواسته‬ پاورپوینت قرار کفالت چیست ‫بر‬ ‫راگشادن‬ ‫گوهر‬ ‫فراز‬ ‫آراسته‬ ‫گرفت‬

پاورپوینت قرار کفالت چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: پاورپوینت قرار کفالت چیست

پاورپوینت قرار کفالت چیست

پاورپوینت قرار کفالت چیست شامل 25 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

25

حجم

4265/820 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت قرار کفالت چیست

پاورپوینت قرار کفالت چیست شامل 25 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

کفیل در لغت به معنی ضامن و کسی که از دیگری کفالت کند، می‌باشد.  کفیل در اصطلاح حقوقی، کفیل شخصی است که حضور مرتب متهم را در مواقع احضار او در برابر مبلغ معینی وجه، تعهد و کفالت می‌نماید.

کفالت: عقدی است که به موجب آن شخص ثالثی که کفیل نامیده می‌شود حضور مورد نیاز متهم (مکفول) را نزد مقامات قضائی تا پایان رسیدگی و صدور و اجرای حکم در ازای مبلغ معینی (وجه الکفاله) تعهد می‌کند.

اخذ تأمین، اولین اقدام رسمی است، که پس از بازجوئی از جانب مقام قضائی صورت می‌گیرد. قاضی مکلف است پس از تفهیم اتهام به وی، و در صورت توجیه اتهام، یکی از قرار‌های تأمینی از متهم مستلزم حضور وی و تحقیق از او را صادر نماید. لازم به ذکر است که صدور هر نوع قرار تأمین در غیاب متهم و جاهت قانونی ندارد. اداره‌ی حقوقی قوه‌ی قضائیه در نظریۀ شمارۀ 120/ 7-23/1/72 به این موضوع اشعار نموده است.

شناخته شده‌ترین و متداول‌ترین قرار تأمین در دادسراها و نزد مقامات آن قرار کفالت است. در قرار کفالت، شخصی غیر از متهم به به عنوان کفیل حضور متهم را در مواقع احضار، تضمین می‌نماید و از تن مکفول (متهم) کفالت می‌نماید و در صورت احضار متهم و تخلف او از حضور، وجه‌الکفاله از کفیل به نفع متهم اخذ می‌گردد نه از شخص متهم. 

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

محدود کننده آزادی

قرار قبولی کفالت

میزان وجه الکفاله

زمان پرداخت وجه الکفاله

پایان تعهد کفیل

پایان

عنوان : قرار کفالت چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 25

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات مشابه با پاورپوینت قرار کفالت چیست👇

پاورپوینت عقد کفالت چیست و چه شرایطی دارد پاورپوینت قرار اناطه چیست پاورپوینت قرار دادگاه چیست پاورپوینت قرار وثیقه چیست پاورپوینت قرار قاطع دعوا چیست پاورپوینت قرار بازداشت موقت چیست پاورپوینت قرار عدم صلاحیت چیست و صلاحیت دادگاه چگونه تعیین می‌شود سلب مالکیت در قرار دادهای بین المللی نفت و گاز پاورپوینت بررسی اثر اندازه و محل قرار گیری طوقه در کنترل آبشستگی اطراف پایه پل مستطیلی

👇محصولات تصادفی👇

ماهیت و اجزا باورهای انگیزشی و تشریح رویکردهای انگیزشی پاورپوینت بررسی نقش مدیریت و رهبري در برنامه‌هاي تحول سازماني مبانی نظری و پیشینه تحقیق آلکسی تایمیا 45 صفحه تاریخچه معرفت شناسی در دوره های مختلف و بررسی انواع آن پروپوزال بهبود برقراری امنیت اطلاعات در رایانش ابری با استفاده از استاندارد saml مبانی نظری شناسایی و رتبه بندی علل تاثیرگذار بر ترک شغل کارکنان ضرورت های حقوقی و اجتماعی ثبت نکاح و طلاق و ضمانت های اجرای مدنی آن بررسی مفاهیم و مدل های بازاریابی رابطه مند و بازاریابی حسی بررسی عوامل موثر بر سطح مناسب موجودی کالا و راهکارهایی برای افزایش سود کل زنجیره تامین بررسی تطبیقی زیبایی از منظر آراء فیلسوفان تحلیل و ارزیابی خدمات واحد انرژی بیمارستان پاورپوینت مجازات رابطه نامشروع زن شوهردار پاورپوینت بازاریابی ورزشی پاورپوینت تعریف ارتداد چیست پاورپوینت مرکز پزشکی بنای E.W و برج Mary Firstenburg واشنگتن

👇کلمات کلیدی👇

پاورپوینت قرار کفالت چیست دانلود پاورپوینت قرار کفالت چیست پاورپوینت رایگان قرار کفالت چیست پاورپوینت اخذ کفیل چیست پاورپوینت قرار تأمین اخذ کفیل یا وجه الکفاله دانلود قرار کفالت چیست قرار کفالت چیست پروژه قرار کفالت چیست تحقیق قرار کفالت چیست دانلود پاورپوینت اخذ کفیل چیست دانلود پاورپوینت قرار تأمین اخذ کفیل یا وجه الکفاله