پاورپوینت حقوق مالکیت معنوی چیست | achieve | 15761

محقق گرامی سلام و عرض ادب. تنها راه برای دانلود پاورپوینت حقوق مالکیت معنوی چیست کلیک کردن بر روی دکمه دانلود است. پس همین الان دست به کار شوید و برای خرید اقدام کنید. موفق و موید باشید. نکته: بسیاری از کاربران اولین بار است که پرداخت اینترنتی دارند و نمی دانند برای این منظور به چه اطلاعاتی از کارت نیاز دارند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید با ما از طریق تلگرام تماس بگیرید تا مشکلتون رو حل کنیم.

درویش نشناخت نیز‬ ‫مهانی‬ ‫ساز‬ ‫بیاراست پاورپوینت حقوق مالکیت معنوی چیست چون بوستان خان خویش‬ ‫که‬ ‫بودند‬ پاورپوینت حقوق مالکیت معنوی چیست ‫گردن‬ ‫فراز‬ ‫مهان را همه کرد پاورپوینت حقوق مالکیت معنوی چیست مهمان خویش‬ ‫‪56‬‬ ‬‬ ‫پس‬ ‫وزان‬ پاورپوینت حقوق مالکیت معنوی چیست ‫گنجها‬ ‫همان‬ ‫در‬ ‫گشادن‬ ‫همان‬ ‫همه‬ پاورپوینت حقوق مالکیت معنوی چیست ‫گنج‬ ‫گنج‬ ‫را‬ ‫جامه‬ ‫و‬ ‫خواسته‬ پاورپوینت حقوق مالکیت معنوی چیست ‫بر‬ ‫راگشادن‬ ‫گوهر‬ ‫فراز‬ ‫آراسته‬ ‫گرفت‬

پاورپوینت حقوق مالکیت معنوی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: پاورپوینت حقوق مالکیت معنوی چیست

پاورپوینت حقوق مالکیت معنوی چیست

پاورپوینت حقوق مالکیت معنوی چیست شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

27

حجم

517/17 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت حقوق مالکیت معنوی چیست

پاورپوینت حقوق مالکیت معنوی چیست شامل 27 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

انسان‌ها با بهره‌گیری از قوۀ تفکر، بر این کرۀ خاکی مسلط شده‌اند. در همان‌حال ‌که بسیاری از انسان‌ها درگیر فعالیت‌های روزمره‌شان هستند، عده‌ای با بهره‌گیری بیشتر از قدرت تفکر خود، تأثیراتی بلندمدت و انکارناشدنی بر زندگی هم‌عصران و حتی آیندگان خود می‌گذارند. این تأثیرات، نتیجه خلاقیت و کارامدی افکار افراد است که ارزشمند تلقی می‌شود و دارای اعتبار مادی و معنوی فراوانی است؛ همین ارزش و اعتبار باعث شده که این روزها، شاهد شأن بالای آفرینش‌های فکری در جوامع گوناگون باشیم.

مفهوم مالکیت فکری چیست؟

مالکیت فکری به آفرینش‌های ذهنی از جمله کتاب، مقاله، ترانه، موسیقی، طرح‌های صنعتی، اختراعات و مانند این‌ها اشاره دارد، که به دو مقولۀ «مالکیت ادبی-هنری» و «مالکیت صنعتی» تقسیم می‌شود.

حقوق مالکیت فکری، مانند سایر حقوق مالکیتی دیگر، به پدیدآورنده و مؤلف به عنوان صاحب اثر اجازه می‌دهد از اثر محافظت کند و با حق تألیفی که در اختیار دارد در راستای کسب سود و منفعت از اثرش قدم بردارد؛ این همان حقّی است که در ماده 27 اعلامیه جهانی حقوق بشر نیز به آن اشاره شده است .

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

مفهوم مالکیت فکری چیست؟

شناسایی و  به رسمیت شناختن حقوق مالکیت فکری از دیرباز تا کنون

تاریخچه حقوق مالکیت فکری در ایران

ضرورت وجود کپی رایت چیست؟

مالکیت معنوی

پایان

عنوان : حقوق مالکیت معنوی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 520 کیلوبایت

تعداد صفحات : 27

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات مشابه با پاورپوینت حقوق مالکیت معنوی چیست👇

پاورپوینت بررسی تطبیقی مالکیت معنوی در حقوق ایران و سازمان تجارت جهانی پاورپوینت بررسی تطبیقی مالکیت معنوی در حقوق ایران و سازمان تجارت جهانی پاورپوینت ویژگی‌های طرح صنعتی و نحوه ثبت آن در مرکز مالکیت معنوی تحقیق بررسی جایگاه مالکیت معنوی در قوانین و مقررات کشور پاورپوینت حقوق مالکیت فکری پاورپوینت حقوق مالکیت فکری حل و فصل اختلافات حقوق مالکیت فکری پاورپوینت خسارت معنوی چیست مبانی و ماهیت حقوق مالکیت فکری

👇محصولات تصادفی👇

پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه اختلالات خوردن دانلود پرسشنامه انگیزه پیشرفت هرمنس 1970 word ادبیات نظری و پیشینه تجربی رهبری تحول گرا پروپوزال الگوی رضایت شغلی بر مبنا فرسودگی شغلی در زنان شاغل تاثیر قراردادهای بیع متقابل در صنایع نفت و گاز  در جذب سرمایه گذار خارجی پاورپوینت مهارت كنترل خشم چارچوب نظری و پیشینه پژوهش مدیریت کیفیت فراگیر پایان نامه كارشناسی رشته روانشناسی صنعتی و سازمانی با عنوان رابطه بین تنیدگی شغلی و عملکرد شغلی بررسی و تحلیل علل و ماهیت تورم و عوامل موثر بر نقدینگی و راهكارهای مقابله با تورم پاورپوینت آزمایشگاه مکانیک خاک ، آزمایش نفوذ پذیری با بار افتان پاورپوینت زندگینامه بقراط پاورپوینت معرفی مجلس خبرگان پاورپوینت تحلیل دبستان هینز گالینسی آلمان پاورپوینت ارتباطات سازماني و خروج از مديريت قارچي پاورپوینت حقوق اداری چیست

👇کلمات کلیدی👇

پاورپوینت حقوق مالکیت معنوی چیست دانلود پاورپوینت حقوق مالکیت معنوی چیست پاورپوینت رایگان حقوق مالکیت معنوی چیست پاورپوینت حقوق مالکیت فکری چیست پاورپوینت تعریف حقوق مالکیت معنوی پاورپوینت مفهوم حقوق مالکیت معنوی پاورپوینت آشنایی با حقوق مالکیت معنوی دانلود حقوق مالکیت فکری حقوق مالکیت فکری پروژه حقوق مالکیت فکری تحقیق حقوق مالکیت فکری دانلود پاورپوینت حقوق مالکیت فکری چیست دانلود پاورپوینت تعریف حقوق مالکیت معنوی دانلود پاورپوینت مفهوم حقوق مالکیت معنوی