ارتباط با پایگاه داده‌های اکسس در ویژوال بیسیک | achieve | 9870

محقق گرامی سلام و عرض ادب. تنها راه برای دانلود ارتباط با پایگاه داده‌های اکسس در ویژوال بیسیک کلیک کردن بر روی دکمه دانلود است. پس همین الان دست به کار شوید و برای خرید اقدام کنید. موفق و موید باشید. نکته: بسیاری از کاربران اولین بار است که پرداخت اینترنتی دارند و نمی دانند برای این منظور به چه اطلاعاتی از کارت نیاز دارند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید با ما از طریق تلگرام تماس بگیرید تا مشکلتون رو حل کنیم.

درویش نشناخت نیز‬ ‫مهانی‬ ‫ساز‬ ‫بیاراست ارتباط با پایگاه داده‌های اکسس در ویژوال بیسیک چون بوستان خان خویش‬ ‫که‬ ‫بودند‬ ارتباط با پایگاه داده‌های اکسس در ویژوال بیسیک ‫گردن‬ ‫فراز‬ ‫مهان را همه کرد ارتباط با پایگاه داده‌های اکسس در ویژوال بیسیک مهمان خویش‬ ‫‪56‬‬ ‬‬ ‫پس‬ ‫وزان‬ ارتباط با پایگاه داده‌های اکسس در ویژوال بیسیک ‫گنجها‬ ‫همان‬ ‫در‬ ‫گشادن‬ ‫همان‬ ‫همه‬ ارتباط با پایگاه داده‌های اکسس در ویژوال بیسیک ‫گنج‬ ‫گنج‬ ‫را‬ ‫جامه‬ ‫و‬ ‫خواسته‬ ارتباط با پایگاه داده‌های اکسس در ویژوال بیسیک ‫بر‬ ‫راگشادن‬ ‫گوهر‬ ‫فراز‬ ‫آراسته‬ ‫گرفت‬

ارتباط با پایگاه داده‌های اکسس در ویژوال بیسیک

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: ارتباط با پایگاه داده‌های اکسس در ویژوال بیسیک

ارتباط با پایگاه داده‌های اکسس در ویژوال بیسیک

ارتباط با پایگاه داده‌های اکسس در ویژوال بیسیک

مشخصات فایل

تعداد صفحات

105

حجم

1/24 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

doc

توضیحات کامل

دانلود پایان نامه کارشناسی مهندسی کامپیوتر

ارتباط با پایگاه داده‌های Access در Visual Basic 

پیشگفتار : 

ما در عصری زندگی می‌كنیم كه آن را عصر اطلاع رسانی یا قرن ارتباطات نامیده‌اند، لذا می‌توان اذعان نمود كه كامپیوتر بهترین ابزار ارتباطی در آن عصر می‌باشد. امروزه كامپیوتر نه تنها به عنوان یك وسیله شخصی یا ابزار گروهی خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد، بلكه به عنوان یك وسیله ارتباطی مهم در جهان مطرح می‌باشد و به همین دلیل است كه كاربرد آن روز به روز در جهان گسترش می‌یابد به گونه‌ای كه در همه كشورهای جهان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. 

با گسترش كاربرد كامپیوتر در جهان این رشته به صورت گسترده‌ای در زمینه‌های مختلف توسعه یافته و هر روز نیز به این گسترش افزوده می‌گردد. پیشرفت سریع تكنولوژی، به ویژه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) روز به روز چشم اندازها و افق‌های روشن‌تری را جهت تسخیر قلل علمی، فنی و صنعتی و حل مشكلات و مسائل بشر ارائه می‌كند و تك تك افراد جامعه را به تلاش مضاعف در كسب مهارتهای رایانه‌ای و كاربرد آنها در سایر علوم ملزم می‌سازد، به نحوی كه امروزه افراد و جوامع ناتوان در بكارگیری فن آوریهای جدید رایانه‌ را بی سواد تلقی می‌كنند. یكی از رشته‌های علمی مفید در زمینه كامپیوتر كار با پایگاه داده‌ها و نرم افزارهای بانك اطلاعاتی است كه در زمینه‌های مختلف تجاری و اداری و وب سایت و ... كاربرد دارد. 

کلمات کلیدی:

بانک اطلاعاتی

پایگاه داده‌ Access

زبان برنامه نویسی Visual Basic 

مقدمه

از این نرم‌افزارهای می‌توان به ORACLE ، ACCESS ; MS SQL  MS SQL ;SERVER اشاره نمود.ACCESS یك نرم افزار بانك اطلاعاتی قوی و آسان است كه بسیاری از كاربران بانك اطلاعاتی تمایل زیادی به استفاده از آن نشان می‌دهند. در این پروژه درسی نیز از این نرم افزار خوب و سودمند بهره گرفته شده است. 

زبان برنامه نویسی BASIC نیز به دلیل راحتی و آموزش سریع و آسان از گذشته دور مورد استقبال بسیاری از كاربران و برنامه نویسان بوده است. زبان VISUAL BASIC نسخة تحت ویندوز زبان Basic است كه البته بسیار قوی‌تر و پیشرفته‌تر از نسخة تحت DOS آن عمل می‌كند و بسیاری از برنامه‌های پیشرفته و سطح بالا و پیچید ه مورد نیاز شركت‌های بزرگ به ویژه برنامه‌های چند رسانه‌ای (Multi Media) با استفاده ازآن نوشته می‌شود. 

من نیز در این پروژه درسی از این زبان قوی كه دارای قابلیت ارتباط با بانك اطلاعاتی به نحو مطلوبی است، بهره گرفته‌ام. اصل و پایه پروژه من نحوة ارتباط با پایگاه داده‌ها، در یك زبان سطح بالا است كه شامل باز كردن بانك اطلاعاتی،دیدن اطلاعات موجود در بانك اطلاعاتی، ویرایش یا حذف داده‌های بانك اطلاعاتی، ذخیره داده‌های جدید در بانك اطلاعاتی و لیست كردن داده‌های بانك اطلاعاتی طبق خواسته و نظر كاربر می‌باشد. بانك اطلاعاتی برنامه من مربوط به یك فروشگاه نوت بوك می‌باشد. در این فروشگاه علاوه بر خود نوت بوك، كیف نوت بوك، لوازم جانبی نوت بوك یا PC، اجزاء اصلی داخل نوت بوك یا PC و نیز خود PC عرضه می‌شود. برنامه VB در این پروژه طبق Query های خاصی كه در ارتباطش با بانك اطلاعاتی ACCESS درخواست می‌كند، لیست‌های متفاوتی از اطلاعات آن را به نمایش در می‌آورد. 

فهرست مطالب

پیشگفتار 1

مقدمات Visual Basic 3

مقدمات بانك اطلاعاتی Access 26

توصیف پروژه 

    الف ) توصیف پایگاه داده‌ها 62

    ب ) توصیف فرم‌های برنامه 76

ضمائم 

ضمیمه 1- كد فرم Accessories  

      ضمیمه 2- کد فرم  Bag

      ضمیمه 3- کد فرم  Component

ضمیمه 4- کد فرم  Notebook

ضمیمه 5- کد فرم Start(AAA) 

فهرست منابع 103

👇محصولات مشابه با ارتباط با پایگاه داده‌های اکسس در ویژوال بیسیک👇

گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر با عنوان پایگاه داده اکسس داده کاوی،مدل سازی داده ها و مراحل فرایند کشف دانش از پایگاه داده ها تکنیک های داده کاوی در تحلیل پایگاه داده های حوادث مقاله ترجمه شده رشته کامپیوتر با عنوان پیشرفت ها در مهندسی نرم افزار - تحلیل تاثیر تکنیک های استخراج داده بر پایگاه داده ها پاورپوینت دیتابیس (پایگاه داده) در دولت های الکترونیک متدولوژی تصمیم گیری در ایجاد پایگاه داده تحلیلی پروژه پایگاه داده SQL Server - فروشگاه مواد غذایی افزایش كارایی پرس و جوهای پایگاه داده تحلیلی با نگاشت مكعب مفهومی به فضای دوبعدی پاورپوینت پایگاه داده (فصل چهارم کتاب سیستم های اطلاعاتی حسابداری تألیف دکتر مهدی مرادی و نعیمه بیات)

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق مولفه های تفکر انتقادی 117 صفحه مبانی نظری و پیشینه تحقیق حوزه های دانش کسب و کار چارچوب نظری و پیشینه پژوهش استرس شغلی در پرستاران مبانی نظری ارزیابی ارتباط بین کیفیت زندگی کاری و فرسودگی شغلی کارمندان نگرش شغلی با تاکید بر تمایل به ترک شغل و رضایت شغلی تشریح نظریه ها و سبکهای روانشناسی فرزندپروری مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعهد سازمانی 75 صفحه آپدیت شده تحقیق بیمه روش جبران خسارت در حمل و نقل دریایی مدلسازی و تحلیل دو صفحه پرچ شده در نرم افزار انسیس - آموزش تصویری به صورت کامل و گام به گام پاورپوینت تحلیل مرکز مالی بوند در شانگهای چین پاورپوینت زندگینامه میلتون اریکسون پاورپوینت تحلیل مرکز شهر و منطقه تجاری Parc centrl چین آموزش آنالیز بها به روش کاربردی پاورپوینت تحلیل هتل Narvil لهستان پاورپوینت پیش زمینه های فهم تاریخ مرمت

👇کلمات کلیدی👇

بانک اطلاعاتی پایگاه داده‌ اکسس زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دانلود پایان نامه کارشناسی مهندسی کامپیوتر ارتباط با پایگاه داده‌های اکسس در ویژوال بیسیک دانلود پایان نامه کامپیوتر خرید پایان نامه کامپیوتر دانلود پروژه نامه کامپیوتر دانلود پروژه برنامه نویسی خرید پروژه برنامه نویسی